Кривий Ріг представить проект "Вікенд у стилі INDUSTRIAL" на Міжнародній туристичній виставці UITT

ПОДІЯ
26.03.19 - 9:43 978

Кривий Ріг підготував презентацію проекту "Вікенд у стилі INDUSTRIAL" для 25-ої ювілейної Міжнародної туристичної виставки UITT - "Україна – подорожі та туризм".

UITT - це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

 

"Вік-енд у стилі INDUSTRIAL" у промисловому серці країни - найкращий відпочинок для активних туристів, - йдеться у релізі проекту. - Цікаві пішохідні маршрути, екскурсії на велосипедах, сплави річкою Інгулець, червоні озера та затоплені чаші кар’єрів - це далеко не все, що ви можете побачити та відчути, відвідавши Кривий Ріг". 

 

Презентація проекту "Вікенд у стилі INDUSTRIAL" відбудеться 28 березня в Києві, МВЦ на Броварському проспекті, 15.

 

Нагадаємо, торік криворізька делегація брала участь у попередній,  24-ій туристичній виставці UITT-2018 «Україна – подорожі та туризм». З огляду на сучасні тенденції економічного розвитку, потужний промисловий потенціал нашого міста та необхідність диверсифікації економіки, промисловий туризм представили як нове перспективне явище, здатне перетворити Кривий Ріг на туристичний центр.

 

Наше місто презентувало інформаційну виставку про багату криворізьку індустріальну спадщину. Це понад 250 промислових об’єктів, серед яких шахти, кар’єри, відвали, штольні, штреки, гезенки, залишки гідротехнічних споруд, фрагменти стародавніх гірничопромислових ландшафтів, робочих поселень тощо.   

 

Фото ТРК "Рудана" з торішньої виставки у столиці.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: