Кривий Ріг сьогодні чепурився. У місті відбулася акція "Я люблю, коли чисто"

БЛАГОУСТРІЙ
20.04.19 - 12:47 786

Сьогодні у Кривому Розі почалась щорічна, вже звична для криворіжців, акція до Дня довкілля "Я люблю, коли чисто".

Тисячі криворіжців вийшли на вулиці міста, у парки, на популярні місця відпочинку, щоб навести лад довкола, разом із комунальними службами. 

 

Чепурились сьогодні у парку "Шахтарський", парку Героїв та інших місцинах.

 

"Сьогодні працюють і активні криворіжці, і комунальні служби, відповідальні за чистоту наших вулиць, - прокоментував перебіг акції заступник міського голови Олександр Катриченко. -  Також продовжуємо активну роботу з асфальтування доріг - у районі Карнаватки, по вулиці Дюма укладають новий асфальт у приватному секторі. Тривають роботи на прибудинкових територіях, на проспекті Миру, 28 йде підготовка до асфальтування. Крім того, готуємось до прийдешніх поминальних днів на кладовищах. Таке завзяття мешканців міста свідчить про те, що криворіжці люблять, коли чисто". 

 

"День довкілля" плідно минув на території Центрально-Міського району.

 

Прибирати вулиці тут вийшли працівники закладів дошкільної, середньої, професійної та вищої освіти, культури та соціального захисту, підприємства та організації району.

 

Компанії CocaCola та McDonalds виступили з власною ініціативою - упорядкували сквер ім. Пушкіна (McDonalds) та геологічну пам'ятку "Скелі МОДРу" (CocaCola).

Комунальники та приватні підприємства надали великовантажну техніку для вивезення зібраного сміття з території району.

 

Плідно попрацювали та надали допомогу ДПП "Кривбаспромводопостачання" (КрАЗ), ТОВ "Весташляхбуд" (КрАЗ), КП "Сансервіс" (трактор), ТОВ "Екоспецтранс" (сміттєвіз та забезпечення складування на полігоні), КПТМ "Криворіжтепломережа" (КрАЗ), ТОВ "Сітісервіс-КР" (трактор), ТОВ "Дивобуд" (трактор).

У підсумку, в районі впорядковані береги річок Саксагань та Інгулець, парки, сквери, меморіали, зелені зони вздовж узбіч.
 

 

 

Фото Андрія Кириленка

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: