Кривий Ріг співчуває. У нашому місті завтра оголошено день жалоби

ЖАЛОБА
02.06.26 - 16:12

Кривий Ріг сердечно співчуває. У нашому місті, на знак солідарності з Дніпром та іншими містами України, постраждалими через масовані атаки рф, завтра оголошено день жалоби.

3 червня в Кривому Розі приспустять державні прапори, скасують розважальні заходи й телепрограми, спортивні змагання.

 

Навіжений сусід влаштував нам ніч безглуздого й кривавого терору. Ми схиляємо голови в зажурі й жалобі за десятками наших загиблих співвітчизників, дорослих і маленьких. Лише у місті Дніпро вже відомо про 15 загиблих, серед яких жінки та діти.

Ще тривають розбори завалів, і кількість убитих країною-терористкою зростає. Багато тяжкопоранених, скалічених людей.

Нам крається серце від болю…  

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»