Кривий Ріг став одним із переможців конкурсу «Дієва громада»

КОНКУРС
19.10.20 - 16:43

Сьогодні на сайті конкурсу оголосили переможців, серед яких Кривий Ріг переміг у номінації "Розбудова цифрової громади".

Виконком міськради, відповідно до умов конкурсу, надіслав організаторам узагальнену анкету та опис кращої практики: "Електронні сервіси міста Кривого Рогу: оперативно, актуально, зручно". 

Конкурс реалізується Мінцифри в межах швейцарсько-української програми EGAP. 

 

Довідково. Кривий Ріг один із перших в Україні розробив та впровадив єдиний вебпортал електронних інформаційних ресурсів міста − офіційний вебпортал міста Кривого Рогу "Криворізький ресурсний центр", головною метою якого є розбудова та поліпшення інформаційної взаємодії міської влади з територіальною громадою міста, підтримка їх ефективного відкритого діалогу, надання в режимі "єдиного онлайн вікна" зручного та вільного цілодобового доступу громадянам, представникам бізнесу, гостям та інвесторам міста, іншим зацікавленим особам до оперативної, достовірної актуальної інформації з усіх напрямів життєдіяльності міста.  

 

Сьогодні комплекс реалізованих заходів з упровадження елементів розумного міста - електронних сервісів у Кривому Розі став не лише відповіддю викликам сьогодення з глобального розвитку інформаційного суспільства, а й показав свою ефективність та затребуваність серед широких категорій його користувачів.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: