Кривий Ріг та корпорація IFC продовжують реалізацію проєкту з придбання 50 трамваїв

ОФІЦІЙНО
27.01.20 - 17:23

Міський голова Юрій Вілкул та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар сьогодні підписали мандатний лист та лист про надання консультаційних послуг.

Ця подія – черговий крок співпраці міста та Міжнародної фінансової корпорації щодо розвитку інфраструктури Кривого Рогу.

 

Нагадаємо, торік у травні Кривий Ріг підписав з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) меморандум про співпрацю у межах проєкту «Трамвайні колії та благоустрій на вул. Соборності м. Кривий Ріг – реконструкція» (у тому числі придбання 50 трамваїв для КП «Швидкісний трамвай» та реконструкція 1874 метрів колії). Наступним етапом цієї великої, комплексної роботи стало підписання 27-го січня конкретних Угод для реалізації проєкту: мандатного листа та листа про надання консультаційних послуг. 

 

Джейсон Пеллмар, регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові зазначив: «Ми є свідками реальних змін в містах по всій Україні завдяки залученню IFC. Ми прагнемо допомогти Кривому Рогу зміцнити власні можливості та мобілізувати інвестиції для того, аби ключовий громадський транспорт міста відповідав міжнародним стандартам, покращуючи якість життя місцевих мешканців». 

 

Мандатний лист (Угода) набере чинності після затвердження його на сесії міської ради. Відповідний проєкт рішення буде винесений на розгляд депутатам на лютневу сесію міської ради. 

 

«Протягом останніх років ми системно займаємося питанням розвитку муніципального електротранспорту. Для промислового Кривого Рогу з екологічним навантаженням він є пріоритетом у сфері пасажирських перевезень. Зокрема, у 2019 році на міські маршрути додатково вийшло 10 сучасних білоруських автобусів та 4 нових тролейбуси. За останні роки нам вдалося оновити тролейбусний парк більш ніж на 40%. При цьому, вартість проїзду у криворізькому муніципальному транспорті - одна з найнижчих в Україні. У 2020 році ми продовжуємо роботу з модернізації комунального автопарку і на черзі – придбання нових трамваїв. Це стало можливим завдяки співпраці з Міжнародною Фінансовою корпорацією», - сказав міський голова Юрій Вілкул.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: