Кривий Ріг влаштовує масштабний ветеранський турнір з волейболу

    20-22 квітня у Кривому Розі відбудеться волейбольний турнір серед ветеранів на призи міського голови Юрія Вілкула. На змаганнях зберуться команди з різних регіонів України.

    22 чоловічі та жіночі команди розділять на вікові групи «40+» і «50+».  Матчі зіграють за коловою системою. Дві найкращі команди в групі змагатимуться у фінальному поєдинку.

    Як зазначив один з учасників майбутнього турніру Олег Стратійчук, чудово, що ветеранському спорту приділяється така увага. Адже спортсмени рано "йдуть на пенсію" з професійних команд. У 35-40 років людина ще сповнена сил, але вже не може боротися на рівних з молоддю. А ось зіграти з однолітками, поділитися здобутим досвідом з молоддю, показати приклад дітям – це цілком під силу.

    З нетерпінням чекає на турнір і працівник КП "Кривбасводоканал" Юрій Петруніч. Він багаторазовий учасник та призер різних змагань, майстер спорту, член ветеранської збірної з волейболу, яка у 2008 році стала чемпіоном Європи серед корпорацій.

    Раніше ветеранські волейбольні турніри проходили в Україні регулярно. Та останні кілька років рух дещо стих. Кривий Ріг нині має можливість стати одним з міст, де подібні спортивні події активно відроджуються. Наше місто вперше буде організовувати такі масштабні волейбольні змагання, але цілком можливо, що турнір стане щорічним.