Кривий Ріг втратив молодого захисника Сергія Крупка

ЖАЛОБА
20.05.26 - 15:28

Кривий Ріг утратив молодого захисника – на Херсонщині поліг Сергій Крупко. Вдовою залишилась дружина воїна, тужить за онуком бабуся.

Сергій закінчив Криворізький професійний коледж будівельної галузі. Коли хижа орда росіян ввалилась на нашу землю, пішов на війну. Пройшовши АТО, повернувся до мирного життя. Але ненадовго, в 2024 році Батьківщина знову покликала його до зброї.

 

Криворіжець воював у 35-й окремій бригаді морської піхоти. Стримував натиск ворога на Донеччині та Херсонщині. Був поранений.

 

 Торік він перестав виходити на зв'язок, 4 місяці рідні нічого не знали про його долю. А 14 травня стало відомо, що Сергій загинув.

 

Вклоняємось пам’яті полеглого захисника. Честь і слава!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: