Кривий Ріг закупив 4 машини Форд для прибирання вулиць

БЛАГОУСТРІЙ
25.06.19 - 16:18

Парк підприємства «Весташляхбуд» поповнився новою технікою. Вже наступного тижня чотири додаткові машини Форд долучаться до прибирання криворізьких вулиць. 

Сьогодні для прибирання вулиць нашого міста на підприємстві «Весташляхбуд» працює 15 Bobcat з обладнанням різного класу: ковшовим, щІтковим, роторним (для прибирання снігу).

 

Нещодавно коштом міського бюджету закупили нові щітки з бункером, які збирають найдрібніше сміття, а потім вже самостійно вивантажують його з бункера в КрАЗи. 
 

"Протягом тижня машини вийдуть на лінію і почнуть обробляти проїжджу частину і тротуари. Розроблені графіки для роботи машин, техніка працює цілодобово. Ці 4 машини так само будуть працювати, як і ті 7 одиниць, що зараз обслуговують кожен район", - каже Костянтин Басістий, начальник автоколони ТОВ «Весташляхбуд».

 

Зараз прибирають місто машини Деу Ретеч. На відміну від попередників, нові моделі авто Форд одновісні, тому більш маневрені. Окрім своєї багатофункціональності в режимі прибирання, ці машини забезпечені всім необхідним для комфортної роботи водія.

 

Інспекція прибиральної техніки минула успішно - вже за тиждень нові машини виїдуть за графіком на вулиці міста.

 

 

 
 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»