Кривий Ріг зустрічає переселенців із Харківщини. Де отримати допомогу?

ВАЖЛИВО
20.05.24 - 15:34

Кривий Ріг знову відкриває двері й душу новій хвилі переселенців. Цього разу до нас прямують люди з Харківщини, які евакуюються подалі від обстрілів. Щоденно приїжджають від 10 до 17 людей. Лише сьогодні до пункту в Народному домі, що на 1-й дільниці, звернулися 8 мешканців Харківської області.

"Приїздять люди з Вовчанська та Харкова, - розповіла нам Наталія Патрушева, голова ГО «Егіда-Центр», яка від початку війни опікується переселенцями. - Зустрічаємо їх, допомагаємо продуктовими наборами, предметами гігієни, одягом. Є постільна білизна для тих, хто дуже потребує. Тут працюють психологи та юристи: помагають оформити документи тим людям, які втратили житло. Хтось їде через наше місто транзитом, а хтось залишається. Шукають житло в гуртожитках, у місті працюють терцентри, шелтери. На один-два дні можемо прийняти людей у центрі розселення (в дитсадку)».

 

У просторому залі "Народного дому" по вул. Криворіжсталі, 52 - цілий асортимент безкоштовного одягу та дитячого взуття на різні сезони. 

 

У пункті також допомагають харчами тим, хто переїхав до Кривого Рогу у 2024 році. А щодо переселенців 2023 року, то допомогу надають лише пільговим категоріям (мамам із маленькими дітьми, людям з інвалідністю, літнім людям).

 

Переселенка Раїса з с.Львове Бериславського району Херсонщини приходить сюди не вперше.

 

«Хочу подякувати криворіжцям, - від серця каже пані Раїса. - Як гарно нас тут зустрічали, нагодували, всім забезпечили! Спочатку я побачила намет на вулиці і подумала, що нас там і розселять, але була приємно здивована, що тут зустрічають чаєм і бутербродами, а далі вже розміщують у більш комфортних умовах. Ми вже знайшли квартиру. Нас тут і взували, і одягали, дали ковдри й подушки. Тут працюють дуже гарні люди. Ми з чоловіком живемо у Кривому Розі, а син приїздить до міста лікуватися. Сьогодні ми знову в Народному домі - отримуємо продукти».

 

Адреса Народного дому: Металургійний район, вул. Криворіжсталі, 52, зупинка "1 дільниця". Телефон колцентру організації: 068 996 71 92.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: