Куб для підприємців. ПриватБанк спільно з міськрадою компенсує відсоткову ставку з кредитувань

БІЗНЕС
11.10.19 - 10:50

Кривий Ріг – одне з 8-ми міст України, де підприємці мають можливість отримати компенсацію в розмірі 75 % від сплачених відсотків з кредитування в межах програми ПриватБанку «КУБ».

Така програма стала можливою завдяки тісній співпраці Криворізької філії ПриватБанку і керівництва міської ради. Сумарний бюджет становить понад 1 000 000 грн.

 

Критерії для участі максимально прості і доступні. За умови створення нових робочих місць для місцевих мешканців, міський бюджет готовий компенсувати 75 % від суми сплачених відсотків за перші 6 місяців кредиту. З огляду на й без того низьку ставку з кредитування для учасників програми «КУБ», дана пропозиція стала просто подарунком для місцевих підприємців. Перші півроку підприємець фактично сплачує лише 0,45 % ставки на місяць.

 

Для отримання компенсації слід дотримуватися лише декількох умов: бути клієнтом ПриватБанку, подати заявку на оформлення програми «КУБ» і створити робочі місця відповідно до суми отриманого кредиту:

 

● 50 - 200 тис - створення 1 робочого місця

 

● 201 - 400 тис - створення 2-х робочих місць

 

● 401 - 500 тис - створення 3-х робочих місць.

 

Також підприємці можуть розраховувати на привабливі умови самої програми «КУБ».

 

Назва програми – «Країна Успішного Бізнесу» – говорить сама за себе. ПриватБанк пропонує допомогу для розвитку підприємців по всій Україні. Умови програми вражають навіть найвибагливіших клієнтів.

 

● Ставка 1,8 % на місяць від суми кредиту – перші 6 місяців (з яких міський бюджет покриває 75 %);

 

1,6 % на місяць від суми кредиту – наступні 6 місяців.

 

● Сума

 

Від 50 000 до 1 000 000 грн.

 

● Порядок погашення

 

щомісяця рівними частинами.

 

● Учасники програми

 

Приватні підприємці та юридичні особи.

 

Оформлення проводять без вимоги застави, а кошти надходять одразу безпосередньо на розрахунковий рахунок.

 

«Проєкт "КУБ" допомагає розвивати і просувати свій бізнес, - пояснює Іван Русланович, керівник напрямку з активних операцій МСБ РП ПриватБанку. - А спільна програма з міською радою робить “КУБ” ще більш привабливим для підприємців і допомагає їм стати ще на один крок ближче до реалізації їхніх ідей».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: