Купи гілля, зламаних меблів та непотребу накидали просто неба мешканці Саксаганського району

КОМУНАЛКА
27.03.24 - 13:07

На вулиці Харківській Саксаганського району працівники ТОВ «Екоспецтранс» вкотре розгрібали сміттєзвалище, накидане криворіжцями просто неба. Біля контейнерних майданчиків містяни наскладували цілу купу гілок, старих меблів та іншого мотлоху.

Навесні стихійні смітники у місті ростуть, наче гриби. Люди лінуються  доносити великогабаритне сміття до контейнерів, скидають його, де заманеться. І байдуже, що територія навколо захаращується і самим містянам  доводиться жити поряд зі смердючими відходами.

 

Від початку року за це порушення вже склали 11 протоколів, - кажуть в  управлінні благоустрою та ЖКГ Саксаганської райради.

 

«Боротися з порушниками правил благоустрою складно, бо відеокамери всюди не поставиш. А в кожному такому випадку потрібно мати доказову базу на підтвердження складеного протоколу. Звичайно, певні важелі впливу на недобросовісних містян є. Зокрема, штрафи», - пояснюють посадовці.

 

Розмір штрафу коливається від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів, залежно від складу вчиненого правопорушення та його системності.

 

Мешканців закликають бути свідомими. Бо це наш спільний дім, і нам у ньому жити.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: