Let's talk about it: МОН розробило концепцію розвитку англійської в університетах
Концепція передбачає організацію мовних курсів та інтенсивів у вишах, проведення частини профільних дисциплін іноземною мовою та регулярні «скринінги знань». Випускники повинні володіти англійською на рівні не нижчому, ніж В2.
«Всі дослідження демонструють, що економічний розвиток країн дуже залежить від знання громадянами англійської мови. І сьогодні, коли ми дивимось на Україну, то з не англомовних країн Європи, яких є 32, ми за рівнем знання англійської мови перебуваємо на 28 місці з 32»,- відзначила міністерка освіти і науки Лілія Гриневич.
За планом МОН, до 2023 року всі студенти повинні опанувати мову на відповідному рівні. Та якщо рівень вступника нижче В1, це не позбавляє його права брати участь у конкурсі на вступ до вишу в звичайному режимі, але такі абітурієнти до початку навчального року (до 1 вересня або до 1 жовтня) повинні пройти мовний інтенсив для досягнення рівня В1.
У середньостроковій перспективі впродовж 5-7 років планують замінити випускний іспит обов'язковим стандартизованим єдиним вихідним (кваліфікаційним) іспитом з англійської мови для всіх бакалаврів. Документ також передбачає розвиток безкоштовних он-лайн курсів для самостійного додаткового вивчення учнями та студентами англійської мови.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»
Криворізькі вихователі відпочиватимуть довше, Кабмін подовжив їхню відпустку до 56-ти днів
Скоро – за парты! МОН поддерживает возвращение школьников к очной учебе
Екзамени в СІЗО та зарахування мовних сертифікатів: українські школярі по-новому складатимуть ДПА