Лідерів перегонів Володимира Зеленського та Петра Порошенка запрошують на дебати

ВАЖЛИВО
01.04.19 - 17:39

Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати Володимира Зеленського та чинного главу держави Петра Порошенка, які проходять у другий тур президентських виборів. - Громадське.

Про це повідомили у прес-службі Суспільного.

«Суспільний мовник готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів», — зазначили в НСТУ.

 

Згідно з законом, такі дебати проводять в останню п’ятницю перед днем повторного голосування, тобто 19 квітня, між 19 та 22 годинами в прямому ефірі тривалістю не менше 60 хвилин.

 

Кандидати мають брати участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них, виділений для теледебатів час надається іншому кандидату.

Зазначимо, що теле- та радіоканали Суспільного мовника не належать жодній політичній чи бізнес-групі та працюють винятково на кошти платників податків, тому можуть бути майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах.

Перед виборами 31 березня Порошенко і Зеленський не прийшли на дебати, а Тимошенко прийшла та майже відразу пішла.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: