Лікарям, шахтарям, металургам - видатним криворіжцям вручили державні нагороди

ГОРДІСТЬ
01.10.20 - 15:42

30 вересня у Дніпрі 30 мешканців області (серед яких 11 криворіжців) отримали високі державні нагороди, почесні звання, пам’ятні знаки та подяки за трудові досягнення і багаторічну сумлінну працю. 

«Відзначили тих, хто пройшов великий професійний шлях: робітників найбільших підприємств регіону, що складають основу економіки всієї України. Ці люди – справжні легенди. Серед з них є представники родинних династій шахтарів та металургів із півстолітньою історією», – зазначив очільник області Олександр Бондаренко.

 

Нагородили професіоналів своєї справи з Кривого Рогу, Дніпра, Нікополя, Павлограда, Першотравенська, Петриківського району. 

 

Почесне звання «Заслужений шахтар України» присвоїли Бувальцю Максиму, прохідникові дільниці шахти «Тернівська». 

Заслуженим лікарем України стала Олена Ємельянова, завідувачка відділення інтенсивної терапії Криворізької міськлікарні № 2.

 

Почесними грамотами Кабінету Міністрів України з врученням пам’ятного знаку нагородили:

 

Замрія Сергія, директора з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища ПАТ “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат”;

 

Панченко Наталю, обмотувальницю елементів електричних машин управління з ремонту технологічного устаткування АТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”;

 

Полового Віталія, електрика дільниці з обслуговування засобів керування технологічним процесом рудозбагачувальної фабрики № 2  АТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”;

 

Топчій Наталю, сепараторницю рудозбагачувальної фабрики № 1 АТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”;

 

Швидкого Миколу, заступника начальника цеху з виробництва та планування рудозбагачувальної фабрики № 1 ПАТ “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат”.

 

Оголосили подяку Прем’єр-міністра України: 

Вараві Олені, малярці ремонтно-будівельного цеху АТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”;

 

Іщенку Сергію, слюсареві-ремонтнику, зайнятому ремонтом устаткування управління з ремонту технологічного устаткування АТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”;

 

Меліхову Богдану, машиністові млинів рудозбагачувальної фабрики № 1  АТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”;

 

Семченко Валентині, операторові пульта керування управління дробильно-транспортного комплексу АТ “Південний гірничо-збагачувальний комбінат”.

 

Олена Ємельянова вже 35 років працює лікарем-анестезіологом. Пройшла шлях від санітарки до завідувачки відділенням інтенсивної терапії Криворізької міської лікарні №2.

 

«Дуже приємно та почесно отримати високе звання заслуженого лікаря. Та це досягнення - не лише моє особисте, а й всього колективу, яким я керую. Адже робота у відділені інтенсивної терапії – завжди командна робота», – вважає Олена Ємельянова.

 

Джерело - ДніпроОДА.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: