Літо з користю. У Кривому Розі запрацювали 66 клубів дитячого дозвілля

ВАЖЛИВО
05.07.22 - 12:32

Як ми писали, цьогоріч у Кривому Розі організували літні клуби дозвілля й розвитку дітей.

«Оскільки більшість криворіжців цьогоріч не мають змоги виїхати на відпочинок, для дозвілля й розвитку дітей у Кривому Розі організовуються літні клуби», - повідомив днями начальник Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

 

Сьогодні в місті запрацювали вже 66 таких клубів.

 

«Вони виявилися дуже затребуваними. Спочатку ми планували 33 таких майданчики. А сьогодні у нас уже 66 локацій у різних точках нашого міста. Зокрема, вони організовані й там, де проживають діти-переселенці. Сьогодні це 6 таких клубів. У всіх закладах, де відкрили літні майданчики, є укриття. Щодня - різні заняття. Загалом, спочатку у нас було близько 700 дітей, а зараз уже 1300. І заяви ще надходять. Телефони для довідок є і на сайті департаменту освіти і науки. Також батьки можуть телефонувати в районні відділи освіти, і їм нададуть інформацію, в якому закладі їхня дитина може відвідувати літній клуб. Працюватимуть клуби до 12 серпня», - розповіла директорка міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак.

 

 

4 майданчики  літнього дозвілля працюють у Металургійному районі. Їх відвідують близько 120 дітей.

 

«За ініціативи Військової адміністрації у місті працюють літні клуби. Наш майданчик дозвілля працює з понеділка по п’ятницю з 9-ої до 12-ої години. Для дітей проводять різноманітні заходи: ігрові, розважальні, спортивні. Це і «Студія креативних ідей», і «Арт-студія», спортивні змагання, психологічні тренінги. Йдуть до нас діти з усього мікрорайону, щоправда, кількість відвідувачів обмежена наявністю місць в укритті», - розповіла директорка навчального закладу Олена Петренко.

 

 

Змістовні заняття, командна взаємодія і спілкування з однолітками у безпечних умовах, а також – соціальна інтеграція дітей-переселенців, - такі переваги літніх клубів.

 

«Кожен може обрати те, що йому цікаво. Сьогодні, наприклад, у нас є окремо гурток для хлопців, де вони моделюють літаки, машинки з паперу. Ще в нас буде інтелектуальна вікторина, теж на свіжому повітрі. На творчих заняттях діти виготовляють обереги для наших воїнів», - розповіла відповідальна за майданчик літнього дозвілля Надія Балабас.

 

 

«Я тут вже тиждень. Ми зранку займаємося спортом, танцюємо, граємо у різні ігри: волейбол, баскетбол, футбол. Тут у мене з’явилися нові друзі. Якби такого клубу не було, вдома вже б засумувала», - поділилася 12-річна Кароліна.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: