Льодове королівство: у Кривому Розі стартувала прем’єра цирку

КУЛЬТУРА
11.03.19 - 14:45

Цими вихідними стартувала прем’єра циркової програми «Льодове королівство».  Вистава триватиме до 14 квітня.

Криворізький цирк уперше за останні двадцять років запропонував глядачеві шоу-програму на справжньому льоду. У таких умовах, кажуть знавці, навіть традиційні циркові номери у виконанні фігуристів виглядають по-особливому.

«Це справжній лід, було складно інженерно все це реалізувати, та ми змогли. Програма вийшла сучасна. Буде багато номерів, які глядачі криворізького цирку ще не бачили. Вони порадує, як дорослих, так і найменших наших гостей», — розповів генеральний директор Криворізького державного цирку Ігор Хлібосолов.

 

Ексклюзивний реквізит та складні постановки у виконанні артистів світового рівня — так представляють своє шоу учасники циркової програми.

«Учасники програми в нас — фігуристи, акробати, артисти, які стали на ковзани, усі вони з України. Тільки тварин ми привезли з Білорусі», — зазначив керівник програми «Цирк на льоду» Олександр Кабаков.

 

 

За лаштунками артисти охоче діляться своїми враженнями від програми, адже для декого з них це новий досвід. 

«Складність полягала в тому, що я взагалі не вміла працювати на ковзанах, це був мій перший досвід. Тварини цієї долі уникнули. Взагалі, для них нічого не змінилося, крім того, що на манежі було трохи прохолодно», — розповіла артистка Білоруського державного цирку Надія Крупська.

 

 

Настрій упродовж програми створює ексцентричний клоунський дует Наталії та Анатолія Кримських у фіналі, дивуючи глядачів номером під куполом цирку.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: