Ломбарди та кредитні спілки можуть працювати в період карантину, - рішення Уряду

ОФІЦІЙНО
04.04.20 - 17:08

Кабмін прийняв рішення про внесення змін до постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Ці зміни розширюють перелік дозволеної під час карантину господарської діяльності, - інформує пресслужба Уряду.

Отже, під час карантину дозволили:

 

- продаж запчастин для транспортних засобів, у тому числі для тракторів та іншої с/г техніки;

 

- продаж добового молодняка свійської птиці;

 

- функціонування всіх видів фінансових установ, у тому числі ломбардів і кредитних спілок.

 

Крім того, Уряд надав низку рекомендацій для бізнесу. Вони сприятимуть зменшенню черг і скупчень відвідувачів у магазинах та забезпечать виконання запроваджених протиепідемічних заходів, зокрема:

 

- аптекам працювати цілодобово;

 

- допускати відвідувачів до торгових залів, не більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі, з дотриманням 1,5-метрової відстані між особами тощо.

 

«Ми працюємо над тим, щоб в умовах карантину забезпечити оптимальне функціонування ключових для країни галузей. Прийняті зміни пом’якшують умови ведення бізнесу, активізують аграрні компанії для проведення весняної посівної кампанії, спрощують доступ населення до фінансових ресурсів та посилюють виконання запроваджених протиепідемічних заходів», - прокоментував Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: