Лицарі, мечі, обладунки. У Кривому Розі відбудеться видовищний Турнір сталевого міста

АНОНС
26.09.19 - 15:58

Яскраве театралізоване дійство відбудеться 5 жовтня біля «Сонячної Галереї» з 11.00 до 17.00.

«На турнірі відвідувачі зможуть зануритися в оповиту романтикою атмосферу Середньовіччя. На гостей чекає неймовірне видовище, - обіцяють організатори. - Помірятися силами приїдуть учасники з Одеси, Запоріжжя, Дніпра, Києва. Одягнені у важкі лицарські обладунки, спортсмени битимуться зброєю, виготовленою за історичними зразками. Також відбудеться повноконтакна битва із застосуванням сталевої незаточеної зброї. Лицарі змагатимуться в одиночних поєдинках «Щит і меч», «Баклер меч» і в масовому бою три на три та п’ять на п’ять».

 

Глядачі зможуть приміряти лицарські обладунки, потримати в руках справжню зброю і зробити світлину біля шатра у фотозоні.

 

Історичний середньовічний бій є досить молодим сучасним видом спорту, який набуває популярності в Україні. У нашому місті він також потроху розвивається. Його прихильники вже 10 років збираються у клубі історичного фехтування «Град Крицевий», який виступає організатором дійства.

 

«Середньовічний бій – це чудова альтернатива традиційним видам спорту, він формує сміливість, уміння дивитися людям у вічі, бойовий дух. Окрім того, прищеплює інтерес до історії, краєзнавства. Хлопці й дівчата, які серйозно цим займаються, шиють собі речі, вишивають, вивчають кухню тієї епохи, готують за старовинними рецептами. Це набагато більше і ширше поняття, ніж спорт», - пишуть організатори.

 

Довідки за телефоном: (067) 771-78-89.

 

Турнір відбудеться за сприяння Об’єднання відповідальних громадян.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: