Любов до мандрів. У Кривому Розі відбулася виставка фотохудожника Анатолія Зеленського

КУЛЬТУРА
18.07.19 - 14:03

Учора в міському виставковому залі відбулась фотовиставка відомого криворізького фотографа Анатолія Зеленського, його учнів та колег за ремеслом.

На фотовиставці Анатолія Зеленського та його учнів представлено пів сотні робіт. Переважно – пейзажі: рідні, криворізькі та українські. Є і краєвиди європейських міст. Емоції, які дарують мандри – у кожній роботі.

 

«Я люблю мандрувати. І у мандрах бачу гарні моменти, знімаю. Плану особливого немає. Йду, бачу момент, знімаю і все – гарно», – розповідає фотохудожниця Світлана Спінул.

 

Представлені на виставці й фотопортрети.

 

«Це здебільшого портрети. Мені подобається фотографувати людей та їхні емоції. Мені це завжди подобалось, але я ніколи не займалася цим професійно. А ось цього року вирішила, що хочу підвищити свій рівень», – поділилася фотохудожниця Олеся Лисогор.

 

На фотокартинах Анатолія Зеленського – Кривий Ріг. Художник ділиться – має власне бачення ролі фотомистецтва в житті митця.

 

«Люблю показувати те, чого не бачать інші. Кожний фотограф цікавий тим, що він побачити в житті більше, ніж звичайна людина. Це той вид мистецтва, який можна віднести до психотерапії. Я серйозно. Дивлячись на роботу, можна розповісти про людину, і та ж людина впливає на життя інших», – каже Анатолій Зеленський.

 

« Я люблю показывать то, что не видят другие. И обучаю на школе то, что не видят другие. Каждый фотограф интересен тем, что он может увидеть в жизни больше чем обычный человек». « Это тот вид искусства, который можна отнести к психотерапии. Я серьезно. Глядя на работу можна рассказать о человеке, и тот же человек влияет на жизнь других людей».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: