Любов, помножена на всіх: у дитячому будинку Рустамових виховують дев'ятьох дітей

ВАЖЛИВО
31.05.24 - 16:25

Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей у дитячому будинку сімейного типу Рустамових приймали гостей і подарунки. Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул не вперше у цій великій сім'ї. Батьки родини виховують двох рідних та сімох прийомних дітей.

Подружжя Рустамових стало прийомною родиною більше десяти років тому. Пізніше - створили дитячий будинок сімейного типу. Одразу постало квартирне питання. Великій сім'ї пішли назустріч - і три роки тому Рустамови з дітьми переїхали до великого будинку. Він був придбаний за кошти субвенції з держбюджету у співфінансуванні з міським бюджетом. Місто подбало про облаштування нового житла меблями та побутовою технікою. А Рада оборони міста разом з компанією «Ротарі Інтернешнл» посприяли тому, щоб тут з‘явився генератор. Напередодні міжнародного Дня захисту дітей Олександр Вілкул знову навідався до Рустамових - з подарунками і солодощами для малечі.

 

«В місті майже 1100 дітей знаходяться в прийомних сім‘ях і в дитячих будинках сімейного типу. Діє велика програма підтримки - від грошових виплат до придбання і облаштування будинків, - говорить голова Ради оборони міста Олександр Вілкул. - В квітні 2022 року дитячий будинок сімейного типу Олени і В‘ячеслава виїхав до Польщі, в грудні  -  родина вже повернулася. Цей будинок ми їм купили три роки тому. 350 тисяч гривень виділили на облаштування - це крім виплат. В Кривому Розі ми робимо все, щоб кожна дитина мала домашній затишок», - наголошує О. Вілкул.

 

У сім’ї Рустамових - щодня гамірно. Батьки виховують двох власних і сімох прийомних дітей. Старші хлопці навчаються у восьмій гімназії. Марійка та Ксенія відвідують дитячий садок. Усі діти - різні, з ними одночасно і складно, і цікаво. Але батьківський досвід і любов до дітей допомагають долати всі труднощі, - діляться Олена та В'ячеслав.

 

«Родина велика, сил вистачає, все приносить радість. Це – наша справа, мета мого життя і я живу цим.  Мені подобається, як діти ростуть, розвиваються.  Моє бажання,  щоб вони стали добрими людьми», - зізнається мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Олена Рустамова.

 

«Багато дітей – класно і емоційно. Ми завжди весело проводим свій час із дітьми  - в  іграх і розвагах», - підключається до розмови В`ячеслав Рустамов.

 

У кожної дитини в родині Рустамових - свої інтереси і свої домашні обов'язки. Практично усі - займаються спортом чи музикою. Атмосфера турботи і любові відчувається з перших хвилин спілкування.

 

«У мене  тут  брати і сестри, з якими  я граюся. З хлопцями -  в лего чи футбол. Мені в цій родині весело», - розповідає  Кирило Рустамов.

 

Дитячі усмішки - це нагорода, діляться батьки-вихователі. Кажуть, у цей важкий час прагнуть, аби дитинство їхніх малюків було радісним.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: