Любиш Кривий Ріг? Голосуй! Наше місто бере участь у всеукраїнському конкурсі

КОНКУРС
29.01.20 - 10:45

Наше рідне місто бере участь у конкурсі – проєкті всеукраїнського масштабу «Місто України – національний вибір 2020». Наразі за кількістю голосів він займає третю позицію рейтингу. Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

«Унікальний за своїм масштабом проєкт не тільки ставить у приклад кращі українські міста, а й підвищує інтерес до України, створюючи її новий імідж, – впевнені організатори. – Місто, яке отримає народне визнання, безсумнівно, отримає і додатковий імпульс для подальшого динамічного зростання й розвитку, формування впізнаваності та популярності як в Україні, так і в усьому світі».

 

У конкурсі бере участь 51 найбільше за кількістю населення місто країни.

 

Проголосувати за улюблене місто можуть всі охочі у будь-який зручний час.

 

Натиснувши на назву міста в рейтинговій таблиці, можна переглянути його історію, ознайомитися з культурою, пам’ятками та готелями.

 

«Для уникнення впливу на результати технології автоматичної накрутки, проголосувати з однієї ip-адреси можна не більше одного разу на добу, – зазначають на сайті конкурсу. – Для голосування не потрібна реєстрація на сайті».

 

Поки що у рейтингу лідирують Кам’янець-Подільський (288 голосів), Кривий Ріг (168), Запоріжжя (163), Суми (120) та Дніпро (100).

 

Підсумки голосування підбиватимуть за рік, 30 грудня 2020-го року, о 13:00 за київським часом.

 

Підтримати улюблене місто можна за посиланням.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: