Людське недбальство. Масштабні пожежі вчора горіли у Кривому Розі, Дніпрі, Жовтих Водах

ПОЖЕЖА
01.08.22 - 8:57

У такий складний для країни час, люди через власну необережність додають роботи і без того завантаженим вогнеборцям. Через людське недбальство, палають пожежі в екосистемах - на відкритих територіях, господарських угіддях, уздовж транспортних магістралей, на узбіччях населених пунктів.

Наймасштабніші пожежі учора горіли у Кривому Розі, Дніпрі, Жовтих Водах, у Криворізькому, Кам’янському та Нікопольському районах.

 

Гірше те, що через спекотну та вітряну погоду яка зараз панує на території Дніпропетровської області, найменші осередки за лічені хвилини набувають величезних масштабів. Саме такі пожежі можуть з легкістю перекинутись на житловий сектор та на лісові масиви, - нагадують вогнеборці області. - Прикро, але завжди є люди, які ігнорують вимоги рятувальників, завдаючи своїми діями непоправної шкоди природі. 

 

Рятувальники закликають усіх жителів Дніпропетровщини бути відповідальними: берегти довкілля, рідний край та його багатства! Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: