Малюємо все місто. Весняний пленер зібрав на етюди юних криворіжців

КУЛЬТУРА
18.05.24 - 13:58

"Парки та сквери міста. Нескорена весна 24". Новий  пленер зібрав юних криворіжців на весняні етюди

11-й рік поспіль влаштовує пленери для митців Кривого Рогу БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу». В цьому році з парку Мершавцева пленер плавно перетік на найгарніші куточки всього міста, - розповідає представник благодійного фонду Юлія Вакуленко.

 

«Ми вирішили, що малюємо все місто, а не  лише парк. Талановитих дітей дуже багато. Невеликим, але приємним бонусом за талант  стане грошова премія. Вікових обмежень немає -  з 7 років і до 99. Для неупередженого голосування всіх учасників розділили на підгрупи. І по кожній категорії  обиратимемо три кращих роботи. Для дітей - це мотивація і випробування своїх здібностей, бо пленер це досить складна частина живопису», - пояснює Юлія Вакуленко.

 

Для викладачки творчої майстерні Віжуал-центр відвідування пленерів  вже стало традицією.

 

«Наші діти обожнюють пленери. Окрім того, що ми виходимо малювати безпосередньо на конкурс, влітку нас часто можна побачити і в цій локації. Малюємо архітектуру і на проспекті Поштовому», - розповідає  Анастасія Щербак.

 

«Пленер  це і традиція і практика. Малювати з натури - це важливо для художника», - пояснює юна учасниця пленеру Дарія.

 

Надихатись весняним настроєм приїхали сьогодні  до парку близько 30 вихованців 4-ї музичної школи.

 

«На пленері ми щороку і щороку кількість наших учасників тільки зростає. Яскраві кольори дуже приваблюють юних художників, як і поєднання архітектури і водного пейзажу. Впливає на наші етюди і завжди різна погода», - ділиться викладачка школи Інна Омельченко.

 

Завтра  в альтанці парку працюватиме журі. А роботи  переможців  криворіжці побачать  29 травня - у міському виставковому залі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: