Марафон. Центрально-Міський район передав військовим перший пікап

БЛАГОДІЙНІСТЬ
24.04.24 - 15:37

Сьогодні громадськість Центрально-Міського району передала військовому підрозділу перший пікап, придбаний у межах благодійного марафону "Єднаймось заради перемоги 2.0" від міської  асоціації "АРТ-культура".

"Пікапи особливо функціональні, бо на фронті, як ви розумієте, доріг немає, у машини з повним приводом і великою прохідністю надзвичайно важливі, - каже Іван, військовий 43-ї механізованої бригади. - Якщо у тебе на передовій нема машини, ти все тягнеш на горбах. А це боєприпаси, евакуація поранених, вивіз 200-х. Якщо ти все зробив швидко – тебе не помітили і ти вижив. Найнеобхідніші зараз дрони, тепловізори й автівки. Вдячні криворіжцям за допомогу».

 

Загалом у Кривому Розі в межах марафону провели 1145 заходів, зібрали понад 5 млн 800 тисяч гривень.

 

"Наш збір перевершив усі сподівання. Це дозволить закупити до запланованих семи ще 3 пікапи, - каже Ольга Якубовська, голова Асоціації "Арт-культура". - Заходи промайнули у семи районах. Це місто неймовірних людей: освітян, митців, художників, ветеранів, молоді, дітей, які об'єдналися задля єдиної мети. І ось перший пікап пішов. Центрально-Міський відкриває цю естафету."

 

Увагу на єднанні криворіжців у доброчинній справі акцентувала Катерина Белоусова, голова Центрально-Міського району.

 

«Наш район зробив все для цього об’єднання. Протягом 2 років ми зрозуміли це гірке слово «війна». Вона торкнулася кожної родини. Хлопці захищають нас і роблять все можливе, щоб Кривий Ріг залишався мирним. Нашим військовим і нам усім дуже необхідна ця допомога», - нагадала очільниця району.

 

Активно долучалися до акції освітяни, комунальні заклади, представники підприємств, приватних спортклубів та організацій. За участь у марафоні їх було нагороджено.

 

«В єдиному пориві на пропозицію міста відгукнулися і педагоги, і батьки, і діти. Проводили ярмарки, флешмоби, концерти, виготовляли рукотвори, щоб зібрати гроші на пікап», - каже  Ірина Проскурова, в.о. директора гімназії №8. 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: