Марафон: в Інгулецькому районі вручили військовим уже третій пікап, куплений криворіжцями

БЛАГОДІЙНІСТЬ
23.05.24 - 12:22

Учора в Інгулецькому районі вручили військовим уже третій пікап, куплений за гроші, зібрані небайдужими криворіжцями під час благодійної акції «Єднаймося Заради Перемоги КР 2.0». 

Марафон «7 тижнів - 7 районів - 7 пікапів» стартував у місті в лютому 2024 року і тривав протягом 7 тижнів, до квітня. Це був спільний проєкт Криворізької міської асоціації «АРТ-Культура», ТРК «Рудана», за підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради. Усім семи районам сукупно вдалося зібрати 5 мільйонів 874 тисячі гривень, що перевершило сподівання і дало змогу запланувати придбання не 7, а 10 пікапів. Внесок Інгулецького району в загальну скарбничку - близько 600 тисяч гривень.

 

«Ми вручили вже третій пікап, який відправиться до військової частини 1823 для виконання бойових завдань, - каже голова ГО «Арт-Культура» Ольга Якубовська. - Дякуємо всьому Інгулецькому району: волонтерам, закладам культури й освіти, спорту, бюджетним установам і приватним підприємцям, громадським організаціям, прийомним батькам та батькам-вихователям, працівникам терцентрів - усім, хто не був байдужим і долучився до збору».  

 

Транспорт наразі надзвичайно затребуваний у Збройних Силах. Бойові залізні коні – вірні помічники наших захисників на вибухових фронтових дорогах.

 

«Пікапи дуже допомагають у прийнятті складних рішень на місцях і позиціях, де виконуються спецзавдання, - пояснює військовослужбовець Олександр, якому й вручили ключі від автомобіля. - Дуже вдячні небайдужим мешканцям нашого славетного міста, волонтерським організаціям, власне Інгулецькому району, а також асоціації «Арт-Культура» за допомогу в придбанні бойового «залізного коня». Ваші донати наближають нашу Перемогу!»

 

Грамотами й подяками відзначили активних, завзятих і великодушних криворіжців, які зробили все від них залежне, щоби зібрати кошти для оборонців.

 

«Ми всі разом робимо досить важливу справу. І дай нам Бог у жодному разі не опустити рук, - вважає директор Палацу культури «Інгулець» Олексій Гаврілевич. - Ми щомісяця приєднуємось до подібних волонтерських акцій, проводимо велику кількість заходів, концертів, збираючи кошти для військових. Досить велику суму цього року зібрали всією Інгулецькою громадою разом з мікрорайоном Південний».

 

Танцюють, плетуть сітки, співають, шиють, торгують різноманітними виробами – у такий спосіб докладають рук до допомоги оборонцям працівниці та підопічні районного територіального центру.

 

«Допомагаємо, як можемо, долучаємось до всіх заходів. І після марафону продовжуємо цю підтримку - передаємо у військові частини все, що роблять наші підопічні», - запевняє директорка терцентру Інгулецького району Наталія Сопова.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: