Мародерство. Криворіжці розбирали вцілілі посилки у згорілій вантажівці "Нової пошти"

ПОДІЯ
11.06.20 - 9:24

Учора вранці, в Центрально-Міському районі на вул. Костя Пестушка під час руху загорівся причіп вантажного автомобіля ДАФ, у якому перевозили посилки "Нової пошти". Після того, як пожежу загасили, криворіжці кинулися до фури розбирати вцілілі речі.

Як ми писали, у вантажівки з написом «ТСН» вщерть вигоріли кабіна та частина кузова, зіпсований вантаж висипався на дорогу. Полум’я спалахнуло у причепі фури. Водій побачив займання у зеркало заднього виду. Оцінивши ймовірні наслідки пожежі, він від’єднав причіп від машини, відітяг його на узбіччя та від’їхав на безпечну відстань. Вогонь миттєво поширився площею 30 кв. метрів. Гасили займання пожежні 10-ої ДПРЧ протягом понад двох годин. У кузові були посилки «Нової пошти». На жаль, вогонь знищив більшість речей. Ніхто з людей не постраждав.

 

Як увечері повідомив 34 канал, надвечір місцеві мешканці зайнялися мародерством, намагаючись знайти у згорілій вантажівці щось цінне.

Люди залізли на причіп і намагалися знайти вартісні речі, які не згоріли. Серед любителів безкоштовної наживи було чимало підлітків і дітей. На місце пожежі в надії знайти свою посилку приїхали й ті містяни, які постраждали в цій ситуації. Увечері рух вулицею все ще був утруднений. Його регулювали співробітники патрульної поліції. 

 

За словами журналіста 34-го каналу, на мародерство з боку криворіжців патрульні поліцейські ніяк не реагували.

 

 Оновлено. У патрульній поліції нам прокоментували ситуацію: "Поліцейські на місці події виконували свої службові обов'язки відповідно до закону, регулювали рух та були у співпраці з працівниками "Нової пошти".

 

Фото ДСНС та 34-го каналу.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: