Масштабну партію допомоги на 32 мільйони Кривий Ріг передав армії

Захисникам відвезли 20 нових пікапів, автофургон, 60 мотоциклів, понад 100 запчастин для вантажного транспорту, більше 2-х тисяч одиниць будівельних матеріалів, планшети, тепловізійне обладнання, зарядні станції та інші технічні засоби. Загальна вартість допомоги від криворіжців - майже 33 мільйони гривень.
«Підтримка армії залишається незмінним пріоритетом для нашого міста. Від початку вторгнення Кривий Ріг уже спрямував Силам оборони понад 3 мільярди 374 мільйони гривень, а отримали її більше 270 військових частин і підрозділів. Хочу сказати слова подяки мужнім воїнам, які стали на захист Батьківщини, боронять свої родини, свої міста, села, нашу країну. Кривий Ріг завжди буде поруч з нашими Збройними силами. Ми будемо допомагати стільки, скільки треба», - звернувся голова Ради оборони Олександр Вілкул.
Громада міста міцна і об'єднана, попри шалений тиск на нашу країну. Ми всі розуміємо: поки стоїть українська армія, стоїть Україна. Від імені мешканців Дніпропетровщини військовим подякував за мужність перший заступник голови ДніпроОВА Євген Ситниченко.
«Слова величезної вдячності вам за відважну службу й роботу, яку ви виконуєте щоденно, ризикуєте своїм життям і здоров'ям», - сказав Євген Ситниченко.
Як відзначають військові, допомога від Кривого Рогу є постійною та вагомою, вона посилює матеріально-технічне забезпечення підрозділів і підтримує бойовий дух захисників. Денис Нохрін, командир 21-ї окремої бригади ім. Петра Калнишевського Нацгвардії України відзначив:
«Допомога з кожним місяцем тільки збільшується, стає потужнішою. Такі люди показують своїм прикладом, що перемога кується не тільки на полі бою, а й у тилу. Техніка допоможе нам якісно виконувати бойові завдання».

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua