Майже 12,5 тисячі криворізьких малозабезпечених родин отримають продуктові набори

ВАЖЛИВО
08.04.20 - 15:35

Міський оперативний штаб з ліквідації наслідків та поширення коронавірусу мобілізував усі ресурси для підтримки найменш захищених мешканців. За розпорядженням мера Юрія Вілкула, їм видадуть продуктові набори, - повідомляє міське управління преси та внутрішньої політики.

Це, головно, люди похилого віку, малозабезпечені сім’ї , самотні непрацюючі пенсіонери, сім’ї з малолітніми та неповнолітніми дітьми, які опинилися в скрутному матеріальному становищі. Всього – 12 442 родини.

 

«Дуже важливо підтримати зараз людей. Ми вже ввели безкоштовний проїзд для криворіжців у комунальному транспорті. Зараз допоможемо з продуктовими наборами тим, чиє становище найбільш важке. Місто обов'язково буде підтримувати криворіжців», - сказав мер.

 

5730 наборів закуповують за розпорядженням міського голови, 6712 продуктових наборів надав центральний офіс корпорації «АТБ», ще 1088 привезли з Дніпра.

 

Наразі, працівники терцентрів видають своїм підопічним 788 наборів в Інгулецькому районі, розпочали видачу 600 продуктових наборів в Центрально-Міському районі.

 

Фото міського управління преси та внутрішньої політики.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: