Майже 25 пар АТОвців та волонтерів Дніпропетровщини готуються до Різдвяного балу-2018

              Майже 25 пар АТОвців та волонтерів готуються до Різдвяного балу-2018.

У 2018 році до Різдвяного балу планують приєднатися майже 25 пар АТОвців та волонтерів Дніпропетровщини.

Нині вони відшліфовують вальс і танго на репетиціях по кілька разів на тиждень. Подивитися на майстерні рухи танцюристів-любителів можуть всі охочі – вхід на бал безкоштовний. Для всіх учасників вечора організують рухливі ігри та майстер-класи. 
  «Танець – один з дієвих методів психологічного відновлення після важких стресів. Це те, що потрібно для АТОвців та волонтерів, які на власні очі бачили жахи війни. Саме на  їх реабілітації, на думку Президента України Петра Порошенка, маємо робити акцент в своїй роботі, - зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. – Різдвяний бал організовуємо вже втретє. Щоразу нас надихає той ентузіазм, з яким за вивчення нових рухів беруться АТОвці та волонтери». 
Старанно відпрацьовують танцювальні па майже  25 пар. Серед них – Тарас та Марина. 
«Беремо участь в балі втретє. Спочатку танцювали в два притопи, два прихлопи. А зараз вже і в постановках беремо участь, й в усіх танцях», - поділилася волонтер Марина Медведенко. 
«Це втілення однієї з  моїх мрій - я навчився танцювати! – розповів АТОвець Тарас Балюк. - Кожного разу, коли ми вчимо нові рухи, відчуваю спротив. Але з часом, коли рух вже відпрацьований до автоматизму, дивуюся, чому було так важко на початку. Навчитися танцювати легко, якщо є наполегливість». 

На Різдвяному балу АТОвці та волонтери продемонструють вальс і танго. Але цього разу акцент буде не на завчених постановках, а на танцювальних іграх. До інтерактивів залучатимуть всіх учасників вечора. 
  «На минулому балу влаштували гру «струмочок» під живий оркестр. Учасників було не зупинити. Танцювальні ігри так прийшлися до душі, що цього разу зробимо акцент саме на них. Влаштуємо й танцювальні майстер-класи», - зазначила начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. 
  Різдвяний бал відбудеться 23 грудня в театрі опери та балету Дніпра. Приєднатися зможе кожен охочий, вхід вільний.

При цьому бал буде благодійним – всі охочі зможуть передати кошти на лікування поранених бійців.