Медреформа: Криворізьку станцію швидкої допомоги приєднали до Обласного центру медицини катастроф

ЗДОРОВ'Я
15.02.20 - 9:18

На Дніпропетровщині вже автономізувалися всі лікарні, - запевняють у ДніпроОДА. У межах медичної реформи, Криворізька станція швидкої меддопомоги приєдналася до Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
 

В області вже всі медзаклади вторинної та третинної ланки перетворилися на неприбуткові підприємства.

Автономізація – важливий етап підготовки лікарень до другого етапу медреформи.

Серед лікарень, що потрапили в останню «хвилю» автономізації, – Центр матері та дитини ім. Руднєва, обласна лікарня ім. Мечникова, обласна стоматологічна поліклініка.

 

Після реструктуризації міська лікарня №5 Дніпра перетворилася в обласну реабілітаційну лікарню.

 

Тепер, після набуття статусу неприбуткового підприємства, лікарні мають завершити процес комп’ютеризації, зареєструватися у системі eHealth.

 

А ще – встигнути до 28 лютого подати заявки на укладання договорів з Національною службою здоров’я України.
 

«Ще півтора місяця тому ми були в рейтингу НСЗУ 18-ми серед інших регіонів, а зараз область посідає 4-те місце, – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко. – Держава через НСЗУ виділить необхідні кошти на фінансування лікарень і з 1 квітня мешканці Дніпропетровщини отримуватимуть медпослуги за новими правилами».

Очільники медзакладів мають пройти необхідне навчання, аби стати гарними менеджерами та справжніми фінансовими господарями медустанов.

Загалом на Дніпропетровщині працюють 140 медзакладів вторинної та третинної ланки, які укладають договори з НСЗУ за Програмою медичних гарантій в 2020 році.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: