"Мені шкода, що я завдав стільки болю людям": суд Дніпра обрав запобіжний захід гвардійцю Артему Рябчуку

Рябчука залишили за гратами до 27 березня 2022 року.
"Утримання під вартою на гауптвахті за місцем несення служби Рябчука може заважати досудовому слідству та неупередженому з'ясовуванню всіх обставин злочину, тому місцем тримання під вартою встановили Дніпровську установу виконання покарань №4.
Суд вирішив відправити Рябчука під варту без альтернативи внесення застави.
Підозрюваний заявив, що розкаюється і шкодує про той біль, якого він завдав стільком людям. За його словами, той день згадувати йому боляче й важко.
Фото з мережі Інтернет.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Довічне ув'язнення. Суд виніс вирок у справі вбивства двох поліцейських у Дніпрі