Мер Кривого Рогу особисто об'їжджає вулиці і контролює процес розчищення доріг

КОМЕНТАР
13.01.21 - 13:24

Комунальна техніка з ночі працює над розчищенням доріг у місті. Весь комунальний пасажирський транспорт вийшов на маршрути вчасно. Про особистий контроль над ситуацією повідомив у соцмережі мер Костянтин Павлов. 

"О 6-ій ранку почав об'їзд районів міста, - зазначив міський голова. - Снігопад триває, тому насамперед, посипають і чистять саме «маршрутні» дороги. Це безпека перевезень. АЛЕ! Тим «відповідальним», кому ще не зрозуміло, нагадую - розчищати внутрішньоквартальні дороги також необхідно вже зараз, а не чекати, поки їх «укатають», потім буде складніше. Зупинки - пріоритет. Управителів щодо прибудинкових територій це також стосується. Найближчим часом об'їду місто ще раз - висновки будуть швидкі. Підприємці, я розумію, як вам зараз складно, але розчищення біля об'єктів бізнесу - ваша відповідальність".

 

Мер звернувся до колег-автолюбителів з проханням бути максимально уважними, без крайньої необхідності не залишати машини на узбіччі, бо це серйозно заважає снігоприбиральній техніці.

 

Як ми писали, уночі на дороги міста одразу вивели 50 одиниць спеціалізованої техніки, відсипали близько 600 тонн протиожеледної суміші.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: