Мешканці Дніпропетровщини можуть створити патронатну родину для дітей, позбавлених батьківської опіки

СОЦІУМ
23.05.19 - 15:05 380

Потурбуватися про дітей, позбавлених батьківської опіки, на Дніпропетровщині можуть патронатні сім’ї. За це вони отримують заробітну плату та соціальну допомогу для піклування про малечу, – повідомляють у службі у правах дітей Дніпропетровської ОДА.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови, гарний стан здоров’я. А також є фінансово спроможним і старшим за 35 років.

 

 

«Не всі батьки відповідально ставляться до виховання дітей. Деяких служба вимушена позбавляти батьківських прав. Поки оформлюють всі документи, хлопцям та дівчатам потрібен притулок. У цей час приходять на допомогу патронатні сім’ї. Вони турбуються про дітей і отримують за це зарплату», – розповіли у службі у справах дітей ДніпрОДА.

 

 

У службі додали, що патронатну родину можуть утворити не лише чоловік та дружина, а також – жінка та її сестра. Одна вихователь, інша – її помічник.

 

 

Щоб створити патронат, треба звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та до служби у справах дітей. Там нададуть детальну інформацію та перелік необхідних документів. Кандидати мають пройти навчання й отримати певні рекомендації.

Фото з відкритих джерел.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: