Металісти-кабелісти завдали господарству Кривого Рогу 2 мільйони збитків

АКТУАЛЬНО
20.09.19 - 11:06

Міське господарство Кривого Рогу зазнало майже 2 млн грн збитків від «металістів».

На жаль, крадіжки металевих виробів, кришок люків, демонтаж трубопроводів, дротів та інших матеріалів у Кривому Розі є болючою проблемою міського господарства.

 

Масові пошкодження інфраструктури зв'язку та телекомунікацій призводять до того, що страждають важливі об'єкти, бізнес, потерпають мешканці.

 

З початку року через крадіжки кабелів без телефонногозв’язку залишаються більше 138 тис. абонентів, тисячі криворіжців залишилися без робочих ліфтів.

 

З цієї причини зафіксовано більше 700 випадків припинення роботи ліфтів.

 

Крадіжка кришок каналізаційних люків набуває загрозливих масштабів.

 

«Відкриті люки - це небезпека, яка несе пряму загрозу здоров’ю і життю мешканців, особливо у нічний час. У таку пастку потрапляють і дорослі, але частіше діти. А все через те, що хтось на цьому робить бізнес: краде і продає кришки, не замислюючись про наслідки. Тільки протягом року було зафіксовано майже 200 фактів викрадення металевих кришок люків на суму 317 тис грн»,- зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

 

Про факти крадіжок повідомляють правоохоронні органи, недоліки в роботі об’єктів і інженерних мереж усувають, однак динаміка розкрадання та стан реагування поліції залишається на низькому рівні.

 

«Звертаючись до містян, хочеться сказати, будьте пильними і не залишайтеся байдужими до подібних інцидентів. У разі виявлення незаконного демонтажу трубопроводів та люків, крадіжки кабелю та дротів або іншого майна, негайно повідомляйте поліцію. Не давайте злодіям псувати майно!» - звернувся до містян Іван Карий.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: