Метінвест підтримав EdCamp у Кривому Розі, присвячений профорієнтації молоді

РЕКЛАМА
17.04.24 - 15:33

У Кривому Розі учасники освітянської спільноти EdCamp провели (не)конференцію «Ребрендинг кар’єрної орієнтації молоді: самореалізація та успіх». Партнером заходу виступила компанія Метінвест.

Освітяни, які мріють про розвиток і прогресивний рух системи навчання, зібралися для обміну досвідом та думками на другій у цьому році криворізькій (не)конференції EdCamp. Організатори присвятили захід обговоренню теми профорієнтації та перспектив відновлення України.

 

«Ми обмірковуємо з колегами дуже важливе питання для Кривого Рогу – професійну орієнтацію молодого покоління. В нашому місті є сильні навчальні заклади і виші, але для кожної родини старшокласника постає питання перспективи. Ми хочемо донести до наших учнів, що Кривий Ріг – це місто, яке має всі можливості для отримання якісної освіти і старту професійної діяльності», - зазначила директорка ліцею №119, організаторка заходу Ольга Добровольська.

 

Окрім педагогів, на захід запросили експертів – представників великих підприємств та громадських організацій міста. Разом з освітянами промисловці та громадські діячі говорили про те, як допомогти підліткам зробити свідомий і перспективний вибір майбутньої професії. Метінвест, як один з найбільших роботодавців у Кривому Розі, зацікавлений у підвищенні якості освіти та підняття престижу технічних професій. Впродовж багатьох років у партнерстві з ГО «Криворізька фундація майбутнього» компанія підтримує освітні програми, зокрема, рух EdCamp, який розпочався у місті у 2018 році.

 

«Об’єднавши зусилля з компанією Метінвест, ми змогли організувати у місті лідерські освітні програми для педагогів. Сотні вчителів взяли участь у форумах та фестивалях, проєктах з психологічної підтримки та підвищення кваліфікації. За участі бізнесу нам вдалося покращити матеріальну базу у закладах освіти, де нині успішно працюють навчально-практичні центри, сучасні майстерні та кімнати матері й дитини. Наразі вектор нашої співраці скерований також на облаштування укриттів. Адже ми прагнемо, щоб навчальний процес був системним і безпечнм. Від 2023 року Метінвест допоміг підготувати належні умови в укриттях шести криворізьких закладів освіти різних рівнів», - зазначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

 

У ході зустрічі експерти ділилися досвідом профорієнтаційної діяльності під час війни, сучасними підходами у роботі з молоддю, обговорювали впровадження нових напрямків у системі освіти.

 

«Наразі у місті реалізується проєкт, важливою складовою якого є трансформація системи освіти, підвищення її якості та адаптація до реальних потреб ринку праці. Ми тісно комунікуємо з криворізькими підприємствами та підприємцями, бо головним принципом стратегії трансформації є освіта протягом всього життя – можливості змінити фах або підвищити кваліфікацію», - зазначив заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін.

 

Працювали педагоги у форматах експертних та учительських сесій, панельних дискусій та творчих майстерень. Нові знання та досвід педагоги будуть впроваджувати в навчальній роботі в своїх школах.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: