Метінвест підтримує профорієнтаційні ініціативи освітян у Кривому Розі

РЕКЛАМА
20.05.24 - 14:13

Представники криворізьких підприємств Метінвесту - потенційні роботодавці для сьогоднішніх здобувачів профтехоствіти – взяли участь у круглому столі на базі центру кар’єри та підприємницької діяльності Інгулецького професійного ліцею. Учасники говорили про те, як підтримати майбутніх кваліфікованих працівників з перших кроків у професії, забезпечити їх робочими місцями і мотивувати до фахового зростання.

Гостей і учасників заходу Інгулецький професійний ліцей зустрів воркшопами просто неба. Студенти закладу демонстрували вправне виконання техніки зварювання, свердління, різання по металу. Викладачі контролювали їхню роботу, роботодавці придивлялися до найздібніших, старшокласники шкіл зацікавлено спостерігали за процесом. Невдовзі хтось з цих молодих людей вирішить здобувати професійну освіту саме тут, а пізніше прийде працювати на промислове підприємство.

 

На допомогу молоді та всім тим, хто хоче знайти себе у професії, в Інгулецькому ліцеї створили центр кар’єри та підприємницької діяльності «Я – ПРОФІ». За задумом організаторів, тут здобувачі освіти, місцеві жителі, внутрішньо переміщені особи та демобілізовані військові зможуть отримувати консультації щодо побудови кар’єри, зміни професійного напрямку, підвищення кваліфікації, стажування і пошуку роботи.

 

«Ми задумали створити з’єднувальну ланку між стейкхолдерами: роботодавцями, здобувачами освіти, майбутніми студентами та їхніми батьками, усіма, хто потребуватиме наших послуг.  Плануємо реалізовувати важливі колаборації з компаніями, отримувати від них підтрмку і, водночас, популяризувати їхні бренди. А разом з цим бути хорошим трампліном для наших випускників», - розповіла заступниця директорки з навчально-виховної роботи Інгулецького професійного ліцею Дар’я Москалюк.

 

Задля популяризації та розвитку технічних професій серед молоді Кривбасу, Інгулецький ГЗК Метінвесту та професійний ліцей раніше уклали меморандум про співпрацю. Як результат - сотні студентів закладу змогли пройти виробничу практику на великому підприємстві, відтак мали нагоду не з підручників дізнатися усі нюанси обраної ними професії. За думкою провідних фахівців з персоналу криворізьких підприємств Метінвесту, які брали участь у круглому столі, комплексна робота центру  допоможе майбутнім фахівцям визначитися із вибором професії та обрати перспективне місце роботи.

 

«У профорієнтаційному просторі з підтримкою консультантів молодим людям буде легше зробити вибір на користь затребуваної спеціальності. А ми, роботодавці, даватимемо актуальну інформацію щодо тих компетенцій, які потрібні на виробництві. Це допоможе навчальному закладу при підготовці нових спеціалістів зосередити увагу саме на них», - сказав директор з персоналу та соціальних питань Інгулецького ГЗК Групи Метінвест Михайло Цуркан.

 

Серед учасників круглого столу були і представники першого недержавного гірничо-металургійного університету Метінвест Політехніка. Технічний виш та Інгулецький професійний ліцей уклали договір про співпрацю з метою запровадження системи безперервної освіти. Така співпраця дозволить студентам ліцею продовжити навчання за сучасними освітніми програмами у закладі вищої освіти та в майбутньому бути більш затребуваними фахівцями на ринку праці.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: