Міцні духом, заряджені волею. Сьогодні в Україні – 10-а річниця Дня Гідності та Свободи

ПОДІЯ
21.11.23 - 10:30

Сьогодні десята річниця Революції Гідності, учасники якої повстали проти планів кремля з повернення України під російський контроль. Волелюбні українці піднялися проти підступних намірів, які старанно намагалася втілити в життя тодішня проросійська влада, відмовившись підписувати Угоду про асоціацію з Євросоюзом.

Саме тоді український народ сказав своє рішуче: «Ні Москві!», бо Україна - це Європа, і не лише географічно. Влада Януковича й Азарова відповіла на це цинічними побиттями студентів та кривавими розстрілами мирних протестувальників у центрі столиці.

 

Сьогодні ми вдесяте вшановуємо памʼять тих, хто не побоявся відстоювати на Майдані цінності, права та свободи, демократичний розвиток нашої країни, її незалежність та європейський вибір.

 

На жаль, ця боротьба триває й досі, не лише останні десять років, а століттями ми боремося проти жорстокого російського окупанта. Боремося і обовʼязково переможемо - в памʼять про загиблих і заради наших майбутніх вільних поколінь.

 

Віддаємо шану і Героям Небесної Сотні, і всім українським воїнам, які ціною власного життя виборювали справедливість і незалежність.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: