Мільйон гривень – на відпустки педагогам. У Кривому Розі посадовець виплатив вчителям бюджетні кошти для освіти дітей з інвалідністю

КРИМІНАЛ
28.05.19 - 10:36

Начальник відділу освіти виконкому райради потрапив на лаву підсудних за нецільове використання бюджетних коштів, – повідомляють у прес-службі Криворізької місцевої прокуратури № 1.

"Встановлено, що посадовець, будучи керівником бюджетної установи, у червні 2017 року використав кошти на загальну суму 1 136 868,43 грн (1 421 неоподаткований мінімум доходів громадян) з призначенням «Субвенція з держбюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» на виплату відпусткових та матеріальної допомоги на оздоровлення вчителям району.

 

 

При цьому підозрюваний розумів, що педагоги, яким були призначені відпускні, не надавали дітям з особливими освітніми потребами корекційно-розвиткові послуги", - зазначили у прес-службі.

 

 

Криворізька місцева прокуратура №1 затвердила та направила до суду обвинувальний акт за частиною 1 статті 210 КК України – нецільове використання бюджетних коштів службовою особою, якщо предметом таких дій були бюджетні кошти у великих розмірах.

 

 

Судовий розгляд кримінального провадження триває.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: