Міська влада Кривого Рогу відповідально підійшла до підготовки зон обсервації, - губернатор

КОМЕНТАР
02.04.20 - 17:18

Сьогодні з робочим візитом у Кривому Розі перебував губернатор області Олександр Бондаренко. Міський голова Юрій Вілкул ознайомив керівника регіону зі станом готовності зон обсервації.
 

У Кривому Розі визначено шість баз обсервації. Мер міста і очільник області проінспектували 5-ту міськлікарню та санаторій «Джерело».

 

Вони покроково пройшли маршрут людини, яка буде жити в обсервації, подивилися, як проводитимуть дезінфекцію закладу, організацію харчування та забезпеченість засобами індивідуального захисту медпрацівників.

 

Загалом, всі локації готові прийняти 400-500 людей.

 

Олександр Бондаренко зазначив: «Міська влада Кривого Рогу підійшла дуже зважено та відповідально до вибору та підготовки зон обсервації. У нас налагоджений чіткий механізм спільної роботи. Основний критерій до підготовки таких закладів – наявність професійних бригад лікарів, насамперед, анестезіологів. У Кривому Розі є такі колективи медиків, які працюють у контакті з обласними лікарями, і у них повне порозуміння».

 

Нагадаємо, інфекційна лікарня повністю забезпечена необхідним медичним обладнанням. На сьогодні, в розпорядженні міста - 104 апарата штучної вентиляції легень та інше медобладнання. Централізовано місто отримало 2,5 тисячі експрес–тестів. Комунальне підприємство «Фармація» нарощує випуск антисептичних засобів. У місті налагодили пошив захисних масок, враховуючи їх дефіцит в аптечній мережі.

 

Від Офісу президента та з інших джерел криворізьким медикам сьогодні передали ЗІЗ, захисні костюми та деззасоби.

 

Як ми писали, також губернатор оглянув перебіг ремонту доріг у Кривому Розі. 

 

 

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: