Місто виділить більше мільйона матеріальної допомоги криворіжцям певних категорій

ВАЖЛИВО
20.08.19 - 11:50 497

У Кривому Розі виділять додаткових 1,1 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги мешканцям. Такий проект-рішення підтримали на серпневому засіданні виконкому міськради.

Отже, до кінця серпня допомогу міським коштом отримають криворіжці таких категорій:

 

- 214 учасників бойових дій на сході України. Від початку року 5053 вояки вже отримали виплати загалом на 25,3 млн. грн.

 

- 9 працівників органів Міністерств внутрішніх справ та надзвичайних ситуацій, інвалідність яких пов’язана з виконанням службових обов’язків; 19 членів сімей загиблих цих службовців.

 

- 15 воїнів-інтернаціоналістів. З початку року 2534 учасники бойових дій в Афганістані отримали допомогу з міського бюджету та 70 їхніх сімей на 12,8 млн. грн.

 

«Підготовлений проект рішення про відшкодування вартості проїзду автомобільним або залізничним транспортом один раз на рік ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Нагадаю, ці пільги передбачено законодавством, але кошти держава на них не виділяє. З початку року таку допомогу отримали 15 ліквідаторів», - додала Інеса Благун.

 

Три роки поспіль отримують з міського бюджету матеріальну допомогу діти, які потребують забезпечення підгузками, хворі на фенілкетонурію, онкозахворювання.

 

У 2019 році вперше програмою передбачені кошти на виплату одноразової допомоги всім дітям з інвалідністю без винятку.

 

Таку підтримку вже отримали 2411 сімей по 5000 грн. кожна. З міського бюджету виплачено 12,1 млн. грн. Підготовлений проект рішення на виплату такої допомоги ще 24 дітям.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: