Місто зеленіє. Цьогоріч у Кривому Розі висадили близько 800 дерев і 1000 троянд

БЛАГОУСТРІЙ
14.08.19 - 11:36 420

Для нашого промислового міста зелені насадження відіграють неабияку роль, бо крім естетичного вигляду, створюють сприятливі умови для криворіжців, поглинають пил, виділяють кисень.

Від початку року у Кривому Розі вже висадили 780 дерев, 1000 чагарників, 1000 троянд, 780 кан і близько 6 тисяч однорічників.

 

У листопаді планують висадити ще 200 декоративних дерев.

 

На висадження, омолодження, обрізання та знесення зелених насаджень, виконання робіт з покосу, очищення від опалого листя в 2019 році з міського бюджету виділили 108,9 млн. грн.

 

«Щороку ми намагаємося змінювати зовнішній вигляд міських насаджень. Навесні висадили нові форми листяних дерев, штамбові, прищеплені, з різним забарвленням листя і формою крони», - розповів директор департаменту розвитку інфраструктури Іван Карий. У квітні у парку Гагаріна та Савицького висадили 90 кленів гостролистого «Кримсон Сентрів», сім таких кленів посадили по вулиці Володимира Великого; 35 сакур «Роял Бургунді» з пурпуровим листям висаджено у парку Савицького; по вулиці Володимира Великого – 10 сакур «Канзан», яка рясно квітне; 5 сакур «Кіку –Шідаре» з плакучою формою крони висадили у парках Гагаріна, Савицького та на проспекті Поштовому.

 

За підтримки народного депутата Костянтина Павлова, капітально відремонтували сквер «Суха Балка» на вулиці Невська в Покровському районі.

Впорядкували районний парк Шахтарський, де обрізали та омолодили дерева.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: