«Моя велика родина»: на творчій акції-конкурсі у Кривому Розі представили 112 робіт

КУЛЬТУРА
22.04.19 - 11:15

Акція-конкурс «Моя велика родина» проходить уже втретє. Його учасники – хлопці та дівчата з багатодітних сімей, які навчаються у школах Саксаганського району.

«Народний депутат Андрій Гальченко вже третій рік підтримує захід «Моя велика родина», і якщо у 2016 році у ньому брали участь 44 дитини, то сьогодні це 106 дітей. Переможці отримають подарунки від нардепа», – каже Інна Сторожук, помічниця Андрія Гальченка.

 

На розсуд журі конкурсу цьогоріч було подано 112 робіт. Їх оцінювали у шести номінаціях.

 

 «Конкурс проводить Саксаганський райвідділ освіти, діти змагаються у номінаціях: малюнок, фоторобота, презентація, есе», – говорить Андрій Рогаль, директор КЗШ №41.

 

У закладах освіти Саксаганського району навчається більше 1200 дітей із понад семисот багатодітних родин. Одну з таких представляла на конкурсі Анастасія Зуєнко. Дівчинка захоплюється фотосправою та обрала номінацію «Наше спільне дозвілля». У підсумку, виборола перше місце.

 

«Моя родина дуже дружна, усі одне за одного переймаються і стоять горою, і цим фото я хотіла це показати. Ми виїжджали на природу, і там я фотографувала свою сім’ю, буду продовжувати фотографувати», – поділилася Анастасія Зуєнко, учениця КНВК №35.

 

Цього разу переможцями акції-конкурсу «Моя велика родина» стали 26 дітей. Усі отримали подарунки від нардепа Андрія Гальченка. А ще – разом прикрашали символічне родинне дерево та дивилися концерт за участі творчих колективів району.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: