МОЗ виділило кошти онкохворій Кірі Короїд, дитину готують до трансплантації

СОЦІУМ
02.12.19 - 12:42

Батьки онкохворої 4-річної дівчинки Кіри Короїд, за долю якої уболіває весь Кривий Ріг, отримали відповідь від Міністерства охорони здоров’я про виділення додаткових коштів на її лікування. Таким чином, родина зібрала достатню кількість коштів для подальшої реабілітації дитини. Збір коштів закрили. Про це повідомила мама дівчинки у фейсбук.

«У вересні ми подали великий пакет документів із різних інстанцій. Весь цей час протягом 2-х місяців експерти МОЗ вели тривалі перемовини з нашим лікарем, просили додаткові документи, епікризи. І наша справа пішла на розгляд комісії МОЗ. Дуже багато це зайняло часу, однією з причин відтермінування була відсутність коштів у бюджеті. На жаль, пацієнтів, яким необхідна трансплантація кісткового мозку, дуже багато, – пише мама Кіри. – Наші документи розглянули та в порядку черги провели оплату трансплантації».

 

Також мати онкохворої дитини зазначила, що складність трансплантації полягає саме у тривалому відновленні та реабілітації. Для цього необхідно багато грошей на обстеження, контроль та ліки.

 

«Дякуючи вас всім, зібрали суму в розмірі 74886 $. З цієї суми буде покрито витрати на реабілітацію, контрольні аналізи, обстеження, медикаменти та оренду житла. Решту після завершення лікування переведемо іншим нужденним дітям», – зауважила жінка.

 

Вона додала, що наразі Кіра проходить курс важкої хімії. У лікарні проводять стерилізацію іграшок, рук, одягу і всього, до чого торкається дівчинка, щоб вберегти її від інфекції. Ходити у масці поряд з дитиною доводиться й мамі.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: