Може, хоч гуртом. Одесити, вінничани й турки роблять трасу на Кривий Ріг

АКТУАЛЬНО
14.07.20 - 12:35

На Кіровоградщині триває ремонт траси Н-23 Кропивницький - Кривий Ріг - Запоріжжя.

Дорога на Кривий Ріг відновлюється, - повідомляє пресслужба Кіровоградської САД, - майже 5 кілометрів за тиждень облаштували органо-мінеральною сумішшю та вирівнювальним шаром пористого асфальтобетону. На цьому 5-кілометровому відрізку ще будуть прокладені дві водопровідні труби, а потім - верхній шар крупнозернистого щебенево-мастикового асфальтобетону.

 

Ці роботи виконують працівники вінницького підприємства «СП «Автострада».

Активно ремонтують свої ділянки й інші підрядники – одеське ТОВ «Ростдорстрой» та турецька компанія «Онур». Одесити відпрацювали на 8 км вирубку заростей, на 11 км провели фрезерування покриття, підсипали ґрунт на узбіччя на 5 км та влаштували 1 км регенерації методом холодного ресайклінгу. Турки ж за цей час на майже 5 км спланували узбіччя, уклали шар з відсіву на ділянках поширення та основу на відрізку в 900 м.

 

Подвійний контроль за послідовністю та якістю робіт забезпечують лабораторії фірми-підрядника та замовника – Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.

 

За попередніми висновками, і матеріали якісні, і роботу виконують згідно з затвердженими стандартами, - кажуть у САД.

 

Нагадаємо, ремонт дороги Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя триває у межах програми президента «Велике будівництво» коштом державного бюджету.

 

Фото Кіровоградської САД.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: