"Музика заради життя": у Кривому Розі триває благодійний концерт на користь військових

КУЛЬТУРА
09.12.23 - 16:22

Сьогодні містяни забралися на благодійний концерт у стінах 4-ї музшколи. Улюблені пісні, професійна гра на духових й ударних інструментах та крок до благородної мети - саме таким став вечір відвідувачів заходу. 

Олена Ковальська, директорка музичної школи №4, розповіла, що музичні школи міста спільно з ГО «Арт-Культура» та за підтримки управління культури міськвиконкому реалізовують проєкт «Музика заради життя». У межах цього проєкту проведуть понад 37 заходів, і один з них на базі музичної школи проходить сьогодні.

 

«Ми проводимо майстер-клас з живопису під керівництвом Ксенії Мегері, на сцені виступають викладачі відділу духових та ударних інструментів нашої школи, зразковий духовий оркестр «Портрет» ім. В. Дьоміна під керівництвом Олега Калюжного та народний вокальний фольклорно-етнографічний ансамбль «Жартівниці» під керівництвом Юрія Шевченка. Приємно, що до виступів долучаються не лише педагоги та вихованці закладу, але й їхні батьки. Всі об’єднуються навколо благодійної мети – допомоги військовим частинам з Кривого Рогу».

 

У залі є скриньки для донатів та більш сучасні варіанти – штрих-коди з реквізитами для оплати. Люди охоче перераховують кошти для наших захисників та захоплено аплодують артистам, адже пісні «Ой, у лузі червона калина», «Фортеця Бахмут», «Стефанія» нікого не можуть залишити байдужим.

 

«Наше завдання – розвинути відчуття патріотизму у дітей та дорослих, підтримувати єдність та бойовий дух народу, - говорить Олег Калюжний, керівник зразкового духового оркестру «Портрет». – І, звичайно, дати можливість людям покращити настрій, відпочити душею. Тому сьогодні лунають переважно найбільш популярні патріотичні пісні».

 

Дякуємо криворіжцям за важливу ініціативу та яскраві виступи!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: