"Ми намітили можливі умови врегулювання конфлікту". Високопосадовці прибули до Кривого Рогу. Відео

РЕЗОНАНС
09.09.20 - 12:23

Як ми писали, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив губернаторові нашої області організувати діалог між керівництвом КЗРК та шахтарями, які страйкують вже сьомий день. Сьогодні вранці у ДніпроОДА обговорили можливі шляхи врегулювання ситуації.

На зустріч прибули голова ДніпрОДА Олександр Бондаренко, перша заступниця міністра розвитку економіки Юлія Свириденко, заступник голови Держслужби України з питань праці Ігор Дегнера та голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, - інформують в ОДА.

 

«Ми намітили можливі умови меморандуму, мета якого – примирити сторони конфлікту та дійти порозуміння. Він тристоронній та сприятиме діалогу керівництва підприємства, його працівників та Держпраці», – зазначив Олександр Бондаренко. 

 

Після зустрічі в ОДА робоча група високопосадовців прибула до Кривого Рогу. Наразі Михайло Волинець виступає на мітингу перед адмінбудівлею КЗРК (відео дивіться нижче).

 

Нагадаємо, на 4-х шахтах КЗРК сьому добу триває підземний страйк рударів. Детальніше про протестну акцію гірників Кривбасу ми писали тут.

 

Як ми повідомляли, мер Кривого Рогу ініціював проведення позачергової сесії міськради з метою підтримки шахтарів Кривбасу. Депутати направили звернення до Президента, Кабінету міністрів України, Верховної Ради і власників КЗРК з вимогою захистити інтереси робітників Кривбасу.

 

За словами Волинця, сьогодні о 13.30 на засіданні уряду буде винесене питання про проведення перевірки дотримання умов праці на КЗРК.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: