"Ми переступили якісь запчастини і пішли, не знаючи, що то був боєзаряд", - криворожанка Олена вижила дивом

КОМЕНТАР
18.03.24 - 10:20

Пані Олена, мешканка 5-го поверху, завдячує порятунком Вищим силам і надзвичайникам. Боєзаряд російського дрона упав прямо перед дверима її квартири і не розірвався. У той час вона була вдома з 8-річним сином і собачкою Остіном. Родина вижила дивом.

«Дитина вже спала, а ми ще читали канал «Ніколаєвський Ваньок» і бачили, що на Кривий Ріг летять шахеди, - розповідає Олена. - Почалася стрілянина, я одразу зняла дитинуз ліжка і сказала: «Синку, стоїмо в коридорі». І буквально за хвилину бабахнуло! Ми не одразу зрозуміли, що сталося, але побачили, що поряд уже горить».

 

Олена вибігла на балкон, унизу були люди, які їй кричали, що палає дах.

 

«Я вийшла й побачила, що перед моїми дверима на купі бетону лежать частини дрона, валяються деталі. Ми переступили їх і пішли. Страшно стало вже потім, коли ми дізналися, що то лежав нерозірваний боєзаряд. Тобто ми були в коридорі, над нами зяяла дірка, і від шахеда нас відділяли лише двері. Якби дрон вибухнув - нас би вже не було. А тоді ми якось мобілізувалися, звідкілясь беруться сили й резерви у людини, бо ж треба було думати про дитину. Знайшли свого собаку і вибігли на вулицю».

 

За зізнанням криворожанки, в такі моменти думаєш, що був на волосині від смерті і просто дивом врятувався, а про квартиру і майно взагалі не думаєш. 

 

«Головне, що ми всі живі, а решту можна поправити», - впевнена жінка.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: