«Ми вдячні вам за надійну оборону Кривого Рогу та усієї країни! Місто допомагає воїнам-землякам та їхнім родинам», - Ю. Вілкул

ВАЖЛИВО
06.12.23 - 15:42

6 грудня, у день Збройних Сил України в.о. міського голови Юрій Вілкул зустрівся з криворізькими Захисниками та Захисницями. Подякував бійцям за мужність та героїзм і вручив нагороди майже 100 військовослужбовцям: відзнаки виконавчого комітету Криворізької міської ради - нагрудні знаки «За заслуги перед містом» I та III ступенів, а також грамоти і подяки.

Звертаючись до військовослужбовців, Юрій Вілкул сказав:

«Військовослужбовці нашого міста завжди служили та служать зразком у виконанні своїх обов’язків та з гідністю виконують поставлені перед ними бойові завдання. Особливо це відчутно під час забезпечення захисту від збройної агресії російської федерації. І хочу запевнити -  рідне місто  завжди підтримає вас і  забезпечить надійний тил!  З перших днів війни криворіжці об’єднались та воюють, кожен на своєму фронті, допомагаючи Захисникам та Захисницям. Ми освоїли багато речей, які до того не робили і  зараз можемо з гордістю  говорити, що робимо це  професійно. Шиємо військову форму, виготовляємо бронежилети, закуповуємо та ремонтуємо техніку для військових. Усього з початку війни Рада оборони міста допомогла понад 100 військовим частинам. Крім того, у Кривому Розі працює найбільша Програма соціального захисту мешканців. Її важливою складовою є соціальний захист військових та їх сімей. Піклуємося, щоб жодна родина не залишилась без уваги та турботи від міста!».

 

Рада оборони Кривого Рогу з перших днів війни надає системну, комплексну підтримку військовим. Вже передано допомоги на суму більше 1, 6 млрд грн. Майже мільярд гривень – це бюджет міста. Решта – це приватні кошти, спрямовані через Фонд «Набат Кривбас». Це - один із найбільших показників в Україні по допомозі ЗСУ, що надається від будь-якого міста нашої країни.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: