Минув рік по трагедії Софійки Касьян, яка вистрибнула з 6 поверху. Мама дівчинки виклала щемне відео про донечку

СОЦІУМ
14.08.19 - 16:46

Мама криворожанки Софійки Касьян, яка рік тому вистрибнула з балкону своєї квартири на 6-му поверсі, виклала в мережу зворушливе відео про свою донечку.

Трагедія 13-річної дівчинки тоді вразила чимало небайдужих криворіжців.

 

Дякувати Богу, дитина вижила, завдяки старанням висококваліфікованих лікарів, любові батьків, підтримці усіх, хто її любить і знає, і тих, хто ніколи не бачив, але сприйняв чуже горе як своє.  

 

Ми тоді багато писали про Соню після трагедії, щоб допомогти їй викараскатись із біди, - просили матеріальної допомоги і гарячої молитви для дівчинки, від мами Софійки дізнавались і спостерігали за результатами операції, її першими спробами дихати і несміливими кроками в палаті, за її 14-им днем народження, який прикута до ліжка дівчина святкувала з друзями в обласній клінічній лікарні. 

 

На щастя, родина з гідністю здолала ці страшні випробування. Але й рік по тому нічого не забула.

 

"У кожного з нас є найдорожче, хтось або щось, заради чого ми живемо, сподіваємося, дихаємо і що визначає сенс нашого життя. Часом ми забуваємо, що все це крихке, що можна в будь-який момент втратити все, чим ти жив, що весь світ, який був тобі дорогий, містився в одній маленькій частинці, і що з цієї частинки він весь і складався... Люди, батьки, бережіть і пишайтеся тими, хто є у вас! І якщо, не дай Бог, щось станеться у вашому житті - боріться, вірте, не здавайтеся...І світ знову повернеться до вас обличчям і поверне найдорожче, що було і повинно бути з вами завжди! P.S Ми вдячні всім, хто був поруч! Ми нічого і нікого не забули!" - прокоментувала відео Вікторія Касьян.

 

Бажаємо Софійці повного одужання і цікавого, насиченого приємними моментами життя! 

 

Відео Вікторії Касьян дивіться нижче.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»