На 15 років засудили павлоградця, який радо чекав на російську армію

48-річний чоловік з доброї волі шпигував за підприємством оборонки - Павлоградським заводом технологічного обладнання. Звіти передавав куратору в рф через Телеграм-бот.
«Доброї ночі, це Павлоград. Весь час я збирав цю інформацію і, нарешті, сам виїхав у район ПЗТО, подивився на результат вашої роботи. Результат дуже гарний. Єдине, що у той цех не влучили, скло вибите і все. Я б по цьому цеху ще додав ударів, якщо щось дізнаюсь, повідомлю. Радий хоч чимось прислужитись наступаючій російській армії», - вислужувався посіпака перед агресором.
За державну зраду наступні 15 років він проведе за ґратами, його майно конфіскують, - розповіли в Павлоградському міськрайонному суді.
«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
На Дніпропетровщині засудили зрадника, який називав себе «королем новоросії»
На Дніпропетровщині за ґрати сяде педофіл
Зрадив Батьківщину у перший день війни: на Дніпропетровщині до суду передали справу прикордонника